кредит с 18 лет турбозайм

Кредитування з 18 років: які банки дають кредит з 18 років в Україні?

Кредитування з 18 років здійснюють далеко не всі банки. Зазвичай вони віддають перевагу позичальникам постарше, які вже завершили навчання та/або мають пару років трудового стажу. Такі люди, на думку банку, з більшою ймовірністю повернуть позику в строк. Тим не менш, є місця, де можна взяти позику і в більш юному віці.

Чому складно взяти кредит в банку з 18 років?

Всі вимоги, які банк висуває до своїх позичальників, спрямовані на одну-єдину мету - переконатися, що людина зможе повернути взяті кошти.

Тобто, кредитор намагається оцінити:

 • чи є у позичальника стабільне джерело доходу, що дає йому можливість вносити щомісячні платежі;
 • на які цілі він бере кредит - навіть якщо позика нецільова, банк спробує дізнатися; наприклад, раптом ви зібралися на відпочинок з екстремальними розвагами, де можете в теорії отримати травму, втратити працездатність і дохід;
 • чи є цей позичальник відповідальним, серйозно він налаштований, чи вміє поводитися з грошима та ін.

Молоді люди з такої точки зору виглядають не дуже перспективними клієнтами. Їх джерелом доходу є або стипендія, або підробіток, і це складно назвати стабільною зарплатою. Якщо ж людина працює на повну ставку, то швидше за все, він не отримував освіту, і тому висока ймовірність, що в разі звільнення у нього будуть складнощі з пошуком нової роботи.

Якщо дати такій людині кредит в 18 років, то виникає велике питання, з яких доходів він його буде виплачувати.


Наступна проблема - це невміння поводитися з грошима. Як правило, молоді люди тільки починають жити самі, вчаться розподіляти фінанси, і тут багато припускаються помилок. Банк зовсім не хоче, щоб позику з 18 років став однією з таких помилок, тому що це може призвести до простроченням.

Почасти це робиться на благо самих позичальників. Якщо взяти кредит в 18 років, перестати платити і зіпсувати собі кредитну історію, то в майбутньому буде дуже складно позбутися такого "клейма", навіть якщо людина влаштується на стабільну роботу з хорошим доходом.

Однак все це не скасовує потреби в позикових грошах, і на щастя, взяти кредит в банку з 18 років все ж можливо.

Як взяти кредит з 18 років?

Запорука успішного отримання позики - довести банку, що ви надійний клієнт і зможете вносити гроші в строк.

Що для цього потрібно в ідеалі:

 • стабільна і хороша зарплата;
 • офіційне працевлаштування на повну ставку, плюс бажано від 3 місяців стажу (краще - більше);
 • наявність освіти (втім, тут спірно - наприклад, якщо ви поєднуєте навчання з роботою, це може навпаки викликати сумніви у банку).

Ясна річ, що молодій людині таким вимогам відповідати дуже складно. Тому можна вдатися до інших способів переконати банк дати кредит в 18 років:

 1. Поручитель та/або особа відповідальна за позику. Якщо ваші батьки або інші родичі погодяться виступити гарантом по вашому займу, то ймовірність отримати схвалення набагато вище. У разі, якщо у вас виникнуть складності з виплатою позики, банк просто стягне борг з поручителя або відповідальну по кредиту.
 2. Застава. Тут є лише одна проблема - це майно повинно бути оформлено на вас. Ви не можете закласти чужу власність (хіба що в тому випадку, якщо власник застави є созаемщиком). Якщо ви перестанете платити, банк продасть майно і компенсує свої збитки, так що з запорукою можна взяти кредит з 18 років.

Проте, картина знову виходить занадто райдужна. Якщо у людини є поручителі або созаемщики з хорошим доходом, простіше безпосередньо позичити грошей у них і зовсім обійтися без кредитування в 18 років.

На ділі ж гроші потрібні зазвичай тим, чий фінансовий стан залишає бажати кращого. Постійного доходу немає, стажу немає, поручителів немає, і вже тим більше немає застави.

На щастя, навіть в такій ситуації в Україні можна взяти кредит з 18 років без довідок і поручителів.

Альтернативні варіанти кредитування з 18 років

Коли перераховані вище способи не працюють, на допомогу приходять мікрофінансові організації. Вони видають онлайн-кредити з 18 років з мінімумом вимог до позичальників.

Підібрати МФО можна на зібранні мікропозик «ТУРБОЗАЙМ». Там зібрані пропозиції з усіх мікрокредітних організацій України, де можна взяти кредит з 18 років. Завдяки цьому, вам не доведеться вручну порівнювати пропозиції різних компаній і шукати найвигідніше. Ви можете відкрити наш сервіс «TURBOZAYM» і вибрати таку мікроссуду, яка підходить саме вам.

При виборі обов'язково зверніть увагу на наступні параметри:

 • термін позики (як правило, починається від 1 тижня і доходить до декількох місяців);
 • максимальний і мінімальний розмір мікрокредиту;
 • процентна ставка - чим довше ви збираєтеся тримати займ, тим нижче потрібна ставка;
 • можливість взяти першу позику під 0%;
 • необхідність підтверджувати дохід, працевлаштування тощо. (звичайно не потрібно, але якщо є така можливість, це послужить додатковим плюсом).

Важливо і те, що мікрофінансові позики сприяють формуванню хорошої кредитної історії. Невеликі короткострокові позики, що оформляються без зайвих документів, легко взяти і виплатити за рахунок підробітку або стипендії. А до часу, коли ви влаштуєтеся на стабільну роботу з високим доходом, на вашому рахунку буде вже кілька благополучно виплачених позик.

Тому якщо вам потрібні гроші, відкрийте вітрину мікрокредітних пропозицій «TURBOZAYM», виберіть підходящу пропозицію і подайте заявку прямо з нашого сайту. Схвалена сума надійде вам на карту.

Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію