кредит наличными TURBOZAYM

Як і де взяти кредит готівкою?

Необхідність взяти кредит готівкою може виникнути по абсолютно різних причин. Купівля товару, оплата лікування, ремонт будинку ― перераховувати їх можна нескінченно. Причому банки кредити готівкою дають не завжди. Адже у них є власні правила видачі позик, і далеко не завжди позичальник підходить під вимоги. Це особливо незручно, коли гроші потрібні в найкоротші терміни. Але на щастя, взяти кредит готівкою можна не тільки в банку. Також варто розглянути і мікрофінансові організації. Вони більш лояльні до позичальників, і домогтися відповідності їх вимогам значно легше. Тому в МФО можна взяти кредит готівкою навіть без довідок. Розберемося, як отримати гроші в борг, і куди краще звертатися - в банки або в мікрофінансові організації. Також розглянемо, як знайти найвигіднішу пропозицію серед всіх компаній за допомогою сервісу «ТУРБОЗАЙМ».

Куди краще звернутися?

Не всі замислюються про те, що кредит готівкою в Україні можна отримати не тільки в банку, але і в МФО. Обидва типи компаній працюють приблизно по одній і тій же схемі, але з декількома важливими відмінностями.

У мікрофінансових організацій є ряд переваг:

 1. Зручність звернення. Вам зовсім не обов'язково їхати в офіс компанії, надавати пакет документів, і вирішувати ряд інших складнощів. У МФО можна отримати кредит готівкою онлайн, не виходячи з дому. Заявка заповнюється на сайті, і в разі схвалення, гроші переводяться на карту позичальника. Після цього він може відразу зняти їх, і взагалі розпоряджатися коштами на власний розсуд.
 2. Швидкість роботи. Запитуючи в банку України кредит готівкою, в більшості випадків вам доведеться чекати обробки заявки протягом доби, а то і довше. Співробітникам потрібний час, щоб вивчити надану інформацію і прийняти рішення. У МФО на ту ж процедуру зазвичай йде не більше 15 хвилин. Тому гроші ви отримаєте практично миттєво.
 3. Знижені вимоги до позичальників. У мікрофінансової організації реально взяти кредит готівкою без надання довідок. Це особливо зручно для тих, хто не має офіційного працевлаштування. Головне ― щоб ви змогли погасити борг вчасно. Навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія, в таких компаніях все одно можна отримати схвалення. Більш того, вони навіть допоможуть її виправити, якщо не будете допускати прострочень. А ось банк кредит готівкою, якщо в минулому у вас були проблеми, швидше за все не схвалить. Та й саме оформлення заявки зажадає більше зусиль.

Звичайно, у МФО є і ряд недоліків. Вони не критичні, але приймаючи рішення про позику, їх варто мати на увазі. Їх три:

 1. Невеликі суми. Якщо ви плануєте по-справжньому велике придбання, або потрібна серйозна позика на якусь справу, МФО навряд чи зможуть вам допомогти. Їх спеціалізація ― мікрокредити, тому такі компанії зазвичай видають позики в розмірі декількох тисяч гривень.
 2. Стислі терміни на повернення. Якщо плануєте користуватися грошима протягом року або більше, доведеться розібратися, в якому банку можна отримати кредит готівкою. Тому що МФО, що видають невеликі суми, вимагають повернення протягом декількох тижнів. Такі позики більше підходять у випадках, коли передбачається повернення грошей з найближчої зарплати.
 3. Підвищені відсотки. Мікрофінансові організації видають позики на менш вигідних умовах. Однак якщо врахувати, що погасити заборгованість буде потрібно за кілька тижнів, виходить, що переплата буде менше, ніж якщо звернутися в банк. Адже в цьому випадку виплата розтягнеться на місяці.

При детальному розгляді виявляється, що більшості людей простіше отримати грошовий кредит готівкою в МФО. Це простіше, швидше, і взагалі доступніше ― необов'язкові навіть довідки про доходи та інші підтверджуючі документи.

Як знайти найвигідніший варіант?

Щоб вибрати, де взяти кредит готівкою, потрібно проаналізувати пропозиції безлічі організацій. Це дозволить порівняти умови, і підібрати оптимальний варіант, який буде вигідніше конкретно для вас. Раніше це доводилося робити вручну, що займало чимало часу, і було просто складно для недосвідченого позичальника. Однак тепер, за допомогою сервісу «TURBOZAYM», це завдання вирішується буквально в пару кліків.

Наш сайт ― це вітрина пропозицій від безлічі МФО, готових видати кредит готівкою. У базі даних зберігається інформація про умови видачі позик в різних компаніях. Це дозволяє автоматично їх порівнювати, щоб знаходити найвигідніший варіант для конкретної людини.

Обов'язково спробуйте скористатися нашим фільтром:

 • введіть цікавить вас суму;
 • вкажіть передбачуваний термін повернення;
 • активуйте порівняння.

Всього через пару миттєвостей калькулятор кредитів готівкою від сервісу «ТУРБОЗАЙМ» покаже, в якій організації сьогодні пропонуються найбільш вигідні умови. Від вас знадобиться лише перейти на її сайт і оформити заявку. Порівнювати пропозиції самостійно не доведеться.

Під час заповнення форми, рекомендуємо дотримуватися наших рекомендацій:

 • не намагайтеся надавати в МФО недостовірні відомост ― краще вказуйте правдиву інформацію, щоб не опинитися в списку ненадійних клієнтів;
 • заповнюйте заявку уважно і не поспішаючи, щоб не допускати помилок, які можуть стати причиною відмови;
 • намагайтеся брати в борг суму, повернення якої не стане для вас великою проблемою, а якщо сумніваєтеся, запитайте менше.

Навіть якщо банки відмовляли в кредитах готівкою, у вас все одно є шанс отримати гроші від МФО. Тим більше, що в нашій базі даних зібрані компанії з високим відсотком схвалення. Вони нечасто відмовляють позичальникам, дозволяючи кожному довести, що він сумлінний і благонадійний клієнт. Крім того організації, включені в калькулятор від сервісу «TURBOZAYM», мають велику кількість позитивних відгуків. Це підтверджує їх чесність і надійність, а значить, звертатися в ці МФО за кредитом готівкою без довідок можна без будь-яких побоювань.