кредит без работы турбозайм

Як взяти кредит без роботи?

Багато людей на даний час працюють неофіційно чи займаються фрілансом, тобто ведуть діяльність без офіційної реєстрації в реєстрах держави. Світ змінюється, і якщо раніше банківські організації видавали позики тільки мають постійний дохід людям, то зараз ця умова вже не є обов'язковим. Деякі компанії готові виділяти гроші в борг, навіть якщо людина не може надати підтвердження офіційної зайнятості. Звичайно, в більшості випадків позичальникам доводиться якось доводити свою платоспроможність. Наприклад, надавши документи про право власності на нерухомість або автомобіль, а можливо, навіть залишивши майно в заставу. Але і ця умова є обов'язковою далеко не завжди. Розберемося, як взяти кредит без роботи, і куди звертатися за позикою без офіційного працевлаштування. А також розглянемо, чим вам буде корисний наш сервіс «TURBOZAYM».

Навіщо банкам відомості про працевлаштування?

Для початку розберемося, чому більшість кредитних організацій не хочуть давати кредити безробітним, і для чого подають запит на інформацію про працевлаштування. Головне завдання банку ― заробити. Для досягнення цієї мети йому потрібно видавати якомога більше кредитів. Однак якийсь відсоток позик залишається неповерненим. Наприклад, якщо людина збанкрутувала, або пішла на «той» світ.
Тому банку важливо не тільки видавати кредити безробітним і працюючим людям без розбору, але ще і зменшувати свої ризики. Адже краще видати менше позик, але з високим відсотком повернення, ніж видати більше, але втратити при цьому частину грошей.

Для зменшення ризиків банківські організації використовують різні методи. Наприклад, не дозволяють взяти кредит без роботи. Або вимагають поручительства, застави, додаткових довідок і документів, що підтверджують платоспроможність клієнта. Кожен з методів несе в собі якийсь певний сенс. Наприклад, наявність застави дозволить банку відсудити у людини заставне майно, якщо той не виплатить борг. А потім продати його, і отримати свої гроші назад.


Якщо ж говорити про документи, що підтверджують працевлаштування, то вони лише дозволяють банку зрозуміти, що людина має постійний дохід. На підставі цієї інформації можна зробити висновок, що швидше за все, у клієнта і далі буде зберігатися його заробітна плата, а значить, у нього буде можливість виплачувати борг. Це дозволяє зрозуміти, яка у людини була середня заробітна плата за останні півроку.
Однак кредити безробітним все одно дають. Адже якщо людина не працевлаштований, це абсолютно не означає, що у нього немає доходів. У подібних ситуаціях у клієнта зазвичай просять якимось іншим способом підтвердити свою платоспроможність. Це може бути як надання в заставу цінного майна, так і демонстрація якихось інших доходів, наприклад дивідендів з фондового ринку або пенсії.

Як взяти позику без офіційного працевлаштування?

Щоб отримати кредит без працевлаштування, потрібно визначитися, до якої категорії позичальників ви ставитеся.

Адже одна справа, коли ви можете надати заставу або якось підтвердити, що у вас є інші джерела доходу:

  • акції, облігації, банківські вклади;
  • пенсія;
  • стипендія;
  • інші державні допомоги.

І зовсім інша справа, коли у вас немає ні цінного майна, ні активів, що приносять гроші.
У першому випадку, у вас практично напевно вийде взяти кредит без роботи, причому як в традиційному банку, так і в мікрофінансової організації. Потрібно буде лише подати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. В цьому випадку переходите до останнього розділу статті ―  в ньому розказано, як за допомогою «TURBOZAYM» знайти МФО, яка пропонує найвигідніші умови.

Якщо ж вас цікавлять позики безробітним на карту в випадках, коли інших джерел доходу немає, тоді вибір буде менше. Більшість банків не готові видавати позики клієнтам, які не працевлаштовані офіційно. Для них це завжди ризик, адже людина може просто обдурити, сказавши, що працює. А коли прийде термін виплачувати борг, з'ясується, що доходу у нього немає. Щоб уникнути подібних випадків, банківським організаціям простіше спочатку відмовити в кредиті безробітному.

Однак інший тип компаній, МФО, часто діє зовсім по іншій стратегії. Такі організації надають кредити для безробітних на однакових з усіма іншими позичальниками умовах. Цьому є кілька причин. Одна з них - невеликі суми позик. Видаючи таку позику, МФО ризикує не сильно. А ось якщо людина доведе свою платоспроможність, повернувши борг вчасно, в наступний раз компанія дозволить йому взяти більше.

На думку фахівців «ТУРБОЗАЙМ», в порівнянні з банками, МФО мають такі особливості:

  1. Знижені вимоги. У деяких МФО не тільки видають позики безробітним на картку, але і не запитують додаткові документи, що підтверджують платоспроможність. Це дає можливість отримати невеликий кредит кожній людині.
  2. Невеликі суми. Як було зазначено вище, зазвичай мікрофінансові організації виділяють маленькі кредити, розміром в декілька тисяч гривень. Однак якщо звертатися в одну і ту ж компанію багаторазово, її лояльність по відношенню до вас підвищиться. Згодом, ви можете брати в борг у кілька разів більше, ніж спочатку.
  3. Високий відсоток схвалення. Практично кожен позичальник, який звертається до МФО, отримує позитивну відповідь по своїй заявці. Тому можна з упевненістю заявити, що подібні організації виручають навіть в найскладніших ситуаціях, на відміну від банків, які набагато ретельніше перевіряють платоспроможність людей.

До недоліків мікрофінансових організацій можна віднести вищі, ніж в банках, відсотки по кредиту. Однак і терміни позик зазвичай невеликі, тому переплачувати занадто сильно не доведеться.

Де взяти кредит безробітному?

МФО, готових видати кредит онлайн безробітним, досить багато. Для позичальника це створює деякі складності. Адже потрібно зуміти проаналізувати пропозиції у всіх компаніях, щоб знайти серед них найвигіднішу. Але наш сервіс вирішує цю проблему. На сайті «TURBOZAYM» ви можете швидко і легко порівняти пропозиції від різних мікрофінансових організацій, щоб знайти серед них найоптимальнішу.

Ми зібрали інформацію про безліч компаній в одному місці спеціально для вашої зручності. Для пошуку вигідних пропозицій досить просто скористатися фільтром. Вкажіть цікаву для вас суму і терміни повернення, щоб система в автоматичному режимі підібрала МФО, відповідні вашим запитам. Це не тільки заощадить час, але і дозволить наочно порівняти, чим відрізняються умови в різних організаціях.

«ТУРБОЗАЙМ» надає інформацію тільки про надійних, перевірених часом і досвідом багатьох позичальників компаніях. У пропонованих нами МФО є ряд переваг:

  1. Простота оформлення заявки. Знадобиться всього кілька хвилин, щоб заповнити невелику форму. Найголовніше ― не допускати помилок, і надавати достовірну інформацію.
  2. Швидкість розгляду заявки. Більшість мікрофінансових організацій розглядають запити клієнтів протягом 10-15 хвилин. А деякі взагалі роблять це в автоматичному режимі. Тому є шанс швидко отримати схвалення навіть вночі.
  3. Чесність. Зібрані в нашому зібранні кредитних пропозицій МФО були помічені в спробах обдурити своїх клієнтів. Навпаки, вони зацікавлені в тому, щоб позичальники добре розуміли умови своїх договорів, і повертали гроші в визначений термін.

Виходить, щоб безробітному взяти кредит, потрібно лише скористатися сервісом «TURBOZAYM», вибрати найвигіднішу пропозицію, і заповнити заявку. У більшості випадків, після схвалення позики кошти зараховуються на картку протягом години. Тому довго чекати не доведеться.