кредит, не выходя из дома турбозайм

Як взяти кредит, не виходячи з дому?

Щоб отримати фінансову допомогу раніше людині доводилося відправлятися в відділення банку і погоджуватись на умови, які пропонує менеджер. При цьому потрібно було подати довідку з місця роботи, дати контакти родичів і знайомих для підтвердження платоспроможності. А найголовніше ― чекати від декількох годин до кількох днів відповіді по заявці. І не завжди угода закінчувалася успішно. Банк міг винести відмову, що не вказуючи причину. Зараз ринок кредитування розвивається величезними темпами. З'явилося багато мікрофінансових організацій, готових дати швидкий кредит клієнту, не виходячи з дому. Скористайтесь сервісом пошуку вигідних МФО «TURBOZAYM» розповість, як це краще зробити, і що потрібно для оформлення мініпозики.

Плюси і мінуси кредиту онлайн, не виходячи з дому

На Україні діє кілька сотень МФО, які продовжують розширювати перелік послуг і пропозицій для своїх клієнтів. Основними перевагами кредитування в таких організаціях є кілька важливих моментів.

Прозорі тарифи

Якщо банки замовчують про приховані комісії і платежі, то мікрокредитні установи не вимагають більше зазначеної в договорі суми. На сервісі «ТУРБОЗАЙМ» ви використовуєте онлайн-калькулятор, вводите необхідний розмір позики і передбачуваний термін погашення боргу. Система автоматично вважає відсотки і видає підсумкову суму. Більше зазначеної цифри вам платити не доведеться.


Лояльне ставлення до позичальників

Банки висувають жорсткі вимоги до позичальників. У МФО взяти кредит на карту через інтернет, не виходячи з дому може кожен повнолітній громадянин України від 18 до 65 років, незважаючи на його рівень доходів, соціальний статус, наявність або відсутність офіційного місця роботи. При цьому не потрібно надавати майнову заставу або поручителя. 95% кандидатів гарантовано отримують мікропозики.

Цілодобове обслуговування

Гроші в борг на карту можна взяти не виходячи з дому в будь-який час доби, 24/7. Не важливо, в якому місті ви знаходитесь, святковий або вихідний це день. Заявка буде розглянута протягом 15 хвилин відразу після формування. Також багато МФО забезпечують цілодобову підтримку клієнтів на гарячій лінії.

Швидкий прийом рішення

Скориставшись агрегатором МФО «TURBOZAYM», ви можете швидко підібрати вигідного кредитора. Більшість з наших партнерів приймають рішення по заявці протягом 15 хвилин. Наступний кредит в тій самій організації займе ще менше часу.

Простота оформлення анкети-заявки

Зручний інтерфейс сайтів-кредиторів дозволяє швидко розібратися в оформленні анкети. Головне, заповнювати її українською мовою, не допускаючи помилок. Як тільки рішення буде схвалено, вам не потрібно підписувати купу документів. Достатньо уважно прочитати договір і ввести код, який прийде в смс-повідомленні.

Послуга пролонгації

У МФО при оформленні кредиту, не виходячи з дому на картку, ви можете розраховувати на послугу пролонгації. Якщо час платежу вже підійшов, а грошей недостатньо, на сайті кредитора підключається функція продовження терміну до 30 днів. Залишиться тільки виплатити відсотки, що набігли за поточний період. Даною послугою можна користуватися необмежену кількість разів.

Конфіденційність

Отримуючи позику онлайн на картку, не виходячи з дому, вам не знадобиться вказувати контактні дані родичів і знайомих. Нікому не доведеться пояснювати, на що будуть витрачені гроші, і з якою метою ви берете кредит.
Також до переваг кредиту в МФО онлайн, не виходячи з дому, відносять можливість дострокового погашення боргових зобов'язань, безвідсоткову позику при першому зверненні.
З недоліків виділяють високі процентні ставки (до 2,5%), обмежений грошовий ліміт (до 50 тис. гривень), короткий період кредитування (від 2-3 діб до 30-45 днів).

Як відбувається погашення позики в МФО?

Якщо ви оформили кредит на картку, не виходячи з дому в форматі онлайн, заздалегідь дізнайтеся про способи погашення фінансових зобов'язань. За кожен день прострочення без підключення послуги пролонгації буде нараховуватися пеня в розмірі 2-5% від суми позики за кожен пропущений день.
Мікрофінансові організації подбали про зручність внесення платежів за позикою.

Внести необхідну суму ви можете в режимі онлайн на сайті кредитора або:

  • в терміналі самообслуговування;
  • у відділенні банку або МФО;
  • використовуючи інтернет-банкінг або електронний гаманець.

Сервіс по підбору позик і кредитів «ТУРБОЗАЙМ» рекомендує сплачувати борг на сайті МФО, так як за проведення операції не стягується комісія. В інших випадках доведеться переплачувати до 3% від внесеної суми.

Чим допоможе сервіс «TURBOZAYM»?

Якщо ви хочете отримати кредит, не виходячи з дому, скористайтеся нашим ресурсом. Ми не даємо гроші в борг, але допомагаємо економити ваш час і знайти самі вигідні пропозиції на кредитному ринку. Досить налаштувати фільтр пошуку і вибрати підходящого кредитора.
Уважно ознайомтесь з умовами кожної установи, готової надати позику клієнтам, не виходячи з дому. Також ознайомтеся з усіма подробицями і пунктами договору перед тим, як поставити електронний підпис. Ми не несемо відповідальності за дії МФО, а отримуємо офіційну інформацію від представників кредитних організацій. Якщо бажаєте знати більше, ознайомтеся з реальними відгуками користувачів. Ми не видаляємо думки людей, якщо вони не порушують правила сайту.