Какой кредит лучше взять турбозайм

Який кредит краще взяти?

Український ринок кредитування продовжує розвиватися. Щороку з'являються нові організації, що пропонують позики на різних умовах. Одні спеціалізуються на короткострокових позиках під підвищений відсоток, інші на довгострокових кредитах з більш скромною процентною ставкою.

Тому вибрати, який кредит буде краще в конкретному випадку, може виявитися непростим завданням. Адже перебирати вручну безліч пропозицій ― це довго і складно. Якщо замислюєтеся, в якому банку взяти кредит, вам буде дуже корисний наш сайт «TURBOZAYM». З його допомогою ви легко і швидко зможете порівняти пропозиції від різних організацій, щоб вибрати оптимальний для конкретно вашого випадку. Але про все по порядку.

Чим і чому різняться кредити?

Через велику конкуренцію на ринку кредитування, різні банки і мікрофінансові організації регулярно придумують нові пропозиції з якимись особливими умовами. Це дозволяє позичальникові знайти компанію, умови в якій добре підходять саме йому, з урахуванням життєвої ситуації, розміру доходів та інших ключових факторів.

На думку фахівців «ТУРБОЗАЙМ», головними причинами таких істотних відмінностей в умовах між банками є:

  1. Рекламні акції. Часто можна помітити, що кілька організацій тривалий час пропонували практично однакові умови. А потім, одна з них, істотно знизила ставки, ввела пільговий період, або внесла іншу суттєву зміну, що робить звернення конкретно в цю компанію більш вигідним. Зазвичай такі ситуації складаються, коли банк або МФО вирішили провести тимчасову рекламну кампанію. Швидше за все, після її закінчення, умови знову стануть такими ж, як і в середньому по ринку.
  2. Відмінності в стратегіях. Вибираючи, кредит в якому банку краще буде взяти в вашому випадку, враховуйте різницю в підходах подібних організацій. Найчастіше, найвигідніші умови розраховані на платоспроможних, перевірених клієнтів, які не створюють для компанії великого ризику. Тобто потрібно враховувати ваше фінансове становище - від нього залежить, який банк дасть кредит саме вам.
  3. Положення на ринку. Вивчаючи, які відсотки по кредитах пропонують різні організації, можна помітити, що більш вигідні умови зазвичай зустрічаються в молодих, маловідомих компаніях. Цьому є пояснення. У великих банків отже досить клієнтів, постійно беруть нові позики. Їм нема сенсу робити умови менш вигідними для себе, адже у них тепер все добре. У той же час починаюча організація, яка не напрацювала серйозну базу постійних клієнтів, може пожертвувати частиною потенційного прибутку. Тому занижує ставки, а також пропонує якісь додаткові бонуси. Все для того, щоб залучити якомога більше людей.

Звичайно ж, є й інші фактори, що впливають на умови кредитування. Важливо зрозуміти, що позичальникові можна і потрібно шукати найвигідніші пропозиції. Адже він один раз витратить на цей час, а потім буде економити протягом всього терміну виплати боргу. Тепер розглянемо, як дізнатися, які банки дають кредит на більш вигідних умовах, ніж інші.

В якому банку краще взяти кредит?

Вибираючи, який кредит взяти, найголовніше ― не поспішати. Інакше вже отримавши позику, можна виявити, що в іншій організації пропонують більш вигідні умови. Для пошуку оптимального варіанта, можна діяти двома методами. Перший ― почитати про актуальні пропозиції на сайтах всіх кредитних організацій. Але цей спосіб вимагає великої кількості часу і уваги. Однак є і другий метод. За допомогою сервісу «TURBOZAYM» можна порівняти всі пропозиції в автоматичному режимі. Так ви швидко з'ясуйте, які відсотки по кредитах в різних банках, і в який вигідніше звертатися саме зараз.

Використовувати агрегатор від «ТУРБОЗАЙМ» дуже просто:

  • в фільтрі, розташованому прямо на цій сторінці, вкажіть інформацію, що цікавить вас, і  суму позики;
  • там же відзначте, протягом якого терміну плануєте виплатити борг;
  • запустіть процес підбору з урахуванням зазначених вами умов.

Система тут же покаже, кредит в якому банку зараз вигідніше, ніж в інших. Ви побачите, чим різняться умови в різних організаціях. Таким чином, вийде буквально в пару кліків з'ясувати, який кредит краще. Єдине, що ще вам потрібно знати про сервіс «TURBOZAYM» - ми здійснюємо підбір пропозицій не з банків, а з МФО.

Ці організації відрізняються наступними перевагами:

  1. Швидке схвалення. На заповнення форми піде не більше 10 хвилин. А потім - ще стільки ж на розгляд. У більшості випадків, довго чекати схвалення не доводиться. Чого не скажеш про традиційні банках, які іноді вивчають інформацію про клієнта не один день.
  2. Лояльність до позичальників. В якому б банку ви не намагалися взяти кредит, всегда є певний ряд вимог, яким потрібно відповідати для отримання позики. Наприклад, надати офіційну довідку про працевлаштування та доходи. Але звернення до МФО зазвичай виявляються простіше. Їх вимоги часто дозволяють отримати гроші в борг навіть не працевлаштованій офіційно людині. Також МФО дають позики людям з поганою кредитною історією, дозволяючи її поліпшити.
  3. Гроші в день звернення. Вам навіть не доведеться їхати в офіс компанії. Гроші зараховуються прямо на картку, тому взяти кредит можна, не виходячи з дому.

Виходить, що співпраця з МФО простіша і доступніша, ніж отримання позики в традиційному банку. «TURBOZAYM» пропонує тільки перевірені організації, яким можна довіряти. Тому якщо обмірковуєте, який кредит обрати, обов'язково скористайтеся нашим фільтром. Так ви на власному досвіді переконаєтеся, наскільки це зручно і просто.